Gerçekten Ne Yapmak İstiyoruz?

Aroma sektöründe; Fark yaratacak  kaliteli ve kurumsal bir hizmet anlayışını müşterilerimizle tanıştırmak ve Aroma kelimesinin, akıllarda kalan firması olmak istiyoruz.

Vizyonumuz

Gelecek vizyonumuz, Aroma sektöründe öncü olmak ve lider konumunda bulunmaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz Aroma sektöründe, lider firma olabilmek adına, kurumsal ve kaliteli bir hizmet anlayışı içerisinde çalışıp, siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir.

Hızlı Kargo

Anlaşmalı olduğumuz Sürat kargo ile, adına yakışır bir hizmet ve hızla çalışıp, bütün siparişlerinizi maximum hızda sizlere ulaştırılması için çalışılmasıdır.

%100 Orijinal Ürün

Bütün ürünlerimiz Orijinal şişe ve etiketleriyle satılmaktadır. Bu sayede güvenlik ve hijyen açısından kafanızda herhangi bir soru işareti kalmamaktadır.

Her Daim Aktif İletişim

Siz Müşterilerimizle her daim, birebir etkileşim halinde olup, Memnuniyet, şikayet, eleştiri ve yorumlarınıza anında karşılık verip, sizlerin yüzlerini güldürmektir amacımız.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Aklınıza gelebilecek her türlü soruya güler yüzle karşılık verip, hizmet seviyemizi en üst düzeyde tutacağız, Böylelikle, sizler mutlu oldukça, bizlerde görev ve sorumluluklarımızı yerine getirdiğimiz için huzurlu olacağız.

What can we do for you ?

Çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin soru ve isteklerinize 7/24 destek olup, sizleri yalnız bırakmayacağız. Bizlere Dilediğiniz zaman ve dilediğiniz anda mail atabilirsiniz.

Bütün ürünlerimiz özenle seçerek, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek kalitede olmasına dikkat ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki siz müşterilerimiz her şeyin en kalitelisine layıksınız.

Siparişleriniz, Hafta içleri Saat 16:30 a kadar aynı gün, 16:30 dan sonra ise bir sonraki gün kargoya teslim edilir. Kargo firması yoğunluğuna göre ürünleri  sistemlerine en geç 48 saat içerisinde eklerler.

Siz müşterilerimizin, sürekli olarak ihtiyaçlarına cevap bulabilecek ve istediğiniz her konuda soru sorabileceğiniz güler yüzlü bir ekibimiz sizlere hizmet vermek için beklemektedirler.